Paris Hilton, LMFAO a Snoop Dogg budou zpívat na jednom albu

Slavná dědička a průšvihářka Paris Hilton se opět pustila do hudební tvorby. Chystá nové album, jehož atraktivitu mají zajistit LMFAO a Snoop Dogg. Právě tito interpreti se uvolili doprovázet Parisin zpěv.

Paris Hilton chystá nové album Paris Hilton chystá nové album Zdroj: youtube.com

Paris Hilton o sobě dává společnosti vědět spíše nejrůznějšími skandály a kontroverznostmi než pracovními úspěchy. Zdálo se, že na svou hudební kariéru již docela zapomněla. Nyní se ale touží vrátit k pravému umění. Nadšení do nového hudebního projektu v ní patrně probudil vztah s DJem Afrojackem.

Paris své poslední album vydala v roce 2006. A kupodivu bylo poměrně úspěšné. V britském žebříčku obsadilo devětadvacátou pozici, zatímco v americkém se vyšplhalo dokonce až na místo šesté. Popová deska se špetkou tanečních rytmů obsahovala skladbu Stars Are Blind. Tento počin se stal celosvětovým hitem. Dokonce i ve Velké Británii se objevil v Top5.

Také od nového alba si Paris slibuje úspěch. Jako producenta ke spolupráci přizvala svého současného přítele, již zmíněného Afrojacka. Kromě něj se na desce objeví ještě řada zajímavých hostů. Nebudou mezi nimi chybět ani LMFAO nebo Snoop Dogg.

„Na mém novém albu se objeví mnoho zajímavých kolaborací. Album by mělo vyjít za několik málo měsíců. Právě jsme dokončili singl s LMFAO a následovat bude nahrávání se Snoop Doggem,“ prozradila o své nynější činnosti Paris. 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Do Mersey klubu zavítají ikony alternativního rocku v rámci projektu Micka Harveyho

  Australský hudebník Mick Harvey, který spoluzakládal temnou kapelu The Birthday Party a vystupoval s The Bad Seeds Nicka Cavea i s PJ Harvey, míří do Brna.

 • Soutěžte o 3x2 lístky na koncert Hundred Seventy Split

  Kapela Hundred Seventy Split v čele s baskytaristou Leem Lyonsem se řítí 29. října do Lucerna Music Baru. Pokud chcete slyšet jejich vlastní tvorbu založenou na bluesrockových postupech, ale i zažít woodstockový set Ten Years After, pak pojďte s redakcí musicweb.cz soutěžit o lístky na tento jedinečný koncert! Více se o kapele dočtete v našem rozhovoru zde.

 • Lara Fabian oslaví koncertem v Praze své narozeniny

  Po dvou letech se do naší metropole vrátí Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci "50 World Tour", jež odstartovala 16. září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své 50. narozeniny.

 • Lenny Kravitz vystoupí opět v Praze

  Koncerty Lennyho Kravitze jsou pověstné svou energií a stejně tomu bude i příští rok, kdy se po dvou letech vrátí koncertovat do České republiky. Spojení hudebních stylů, jako je funk rock´n´roll a blues, je možné slyšet i na jeho zatím posledním - jedenáctém - řadovém albu Raise Vibration, které vyšlo již v roce 2018. Lenny rád naslouchá i mladším generacím hudebníků, ale nezapře několik desetiletí zkušeností na hudební svéně. Výsledkem je silný materiál v duchu jeho klasické tvorby.

Další podobné články