Suvereno není vědcem, přesto přichází s Alchymistou

Jako vhodný dárek pod stromeček se jeví nové album slovenského rapera, který v našich končinách není žádnou neznámou. Po svých dvou předchozích deskách přichází s novinkou, která vyjde v polovině listopadu.

Suvereno Alchymistu připravil ve studiu, nikoli v laboratoři Suvereno Alchymistu připravil ve studiu, nikoli v laboratoři Zdroj: archiv

Raper od sousedů z východu, který si říká Suvereno, má na svém kontě již dvě studiová alba. Oficiální datum, kdy se v pořadí třetí CD Alchymista objeví na pultech obchodů, bylo stanoveno na 19. listopad. Na kompaktu nebudou chybět prozaické texty ani poetické verše se spirituálním základem. Pilotním singlem, který nabízí klíč k identifikování odkazu celého alba, je skladba Dá se změnit.

 

 

Suvereno prochází údajně též jakousi sebeproměnou, která se odráží v jeho přístupu k životu. Prostřednictvím sebereflexe se prý raper rozhodl posunout svou identitu na novou úroveň, kterou zachycuje nejen v hudbě, ale též v připravované knize.

Mým poselstvím je poukázat na sebeproměnu přes vlastní zkušenosti s důrazem na příčiny, proč jsem na sobě začal pracovat. Zároveň zdůrazňuji, že pokud chce někdo měnit svět kolem sebe, musí začít změnou pohledu na sebe a své okolí,“ vysvětluje Suvereno. „Často mi píší fanoušci mladého věku. To mne motivuje, abych jim šel dobrým příkladem, což v minulosti nebylo vždy pravidlem,“ dodává kajícně.

Napsal(a):

Zanechat komentář