A Banquet odehrají poslední pražský koncert v roce

Svátky klidu a míru. Tak takové Vánoce mít A Banquet letos rozhodně nebudou. Štědrý den oslaví v Británii a už dnes se v klubu Chapeau Rouge rozloučí pro tento rok s Prahou.

A Banquet A Banquet Zdroj: oficiální stránky kapely

Bilance pražských indie-rockerů (či chcete-li futu-rollerů) za rok 2012 bude bezpochyby nadmíru pozitivní. Jen pojďme sčítat: vydání kladně přijatého debutu Breath, video k singlu Far Away a jeho umístění v první pětce tuzemských hitparád, premiéra na festivalech jako Grape, Rock for People nebo Colours of Ostrava, support Britů The Cribs a podzimní turné s Mandrage. A ještě to není všechno.

Úspěšný rok završí trojice A Banquet s náležitou pompou. Dvaadvacátého prosince totiž poprvé představí svůj futu-roll na anglické půdě, konkrétně v Manchesteru, a pod stromeček si nadělí koncert v Kendalu. Ještě než ale expandují za české hranice, odehrají koncerty v Plzni, Strakonicích, ve Dvoře Králové a s předskokany Calm Season již dnes od 21 hodin v pražském Chapeau Rouge.

 

 

Kromě živých vystoupení tráví A Banquet čas přípravou klipu k písni Climb the Hill. Výsledný produkt plánují zveřejnit ještě do konce tohoto roku. Současně také skládají nové songy, z nichž jeden natočí právě při své návštěvě ostrovů.

Další informace

  • Název akce: A Banquet
  • Datum: úterý, 11 prosinec 2012
  • Místo: Chapeau RougePraha
  • Cena: 100 - 120 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář