neděle, 05 únor 2012 12:30

Free Mondays v Roxy pokračují. Užijte si hudební klubovou atmosféru zadarmo

Napsal(a)
Free Mondays navštíví i plzenští Shogun Tokugawa Free Mondays navštíví i plzenští Shogun Tokugawa Zdroj: archiv kapely

Dveře pražského klubu Roxy se každé únorové pondělí otevřou návštěvníkům bez jakýchkoli poplatků. Užijte si přívaly nadupané hudby zdarma. Při pondělcích budou plno návštěvníků očekávat SkA’N’DaaL, Marina, Shogun Tokugawa i Q The Physicist.

Klub Roxy připravil pro své návštěvníky velmi příjemný seriál Free Mondays. Každý díl nabídne bohatou porci hudby zdarma. Kromě hlavních kapel vystoupí i jedni z nejlepší DJs České republiky a chybět nebude ani VJing.

První hudební vlna zaplaví klub již 6. února, kdy v prostorách Roxy proběhne křest. Křtít bude královéhradecká kapela SkA’N’DaaL, která přichází na hudební trh s naprostou novinkou – multisinglem. Na multisinglu se objeví čtyři skladby a klip. Na draka, jak kapela multisingl nazvala, se tak možná stane předzvěstí nového formátu alb. „Rozhodli jsme se pro větší kvalitu než kvantitu,“ nechal se slyšet kapelník Václav Šust. SkA’N’DaaL křtem Na draka v pražském Roxy odstartují stejnojmenné koncertní turné.

SkA’N’DaaL si k sobě na pódium přizve také speciální hosty, kteří se budou starat o DJing. Budou jimi Boldrik Selecta, Lucas Hulan & Lumiere a Petr K. VJs bude tento večer reprezentovat Tha.Sun.

Druhé únorové pondělí ovládne post-hardcore, který bude zastupovat pražská kapela Marina. Tato mladá pětičlenná formace vydala v roce 2010 EP In Hearts the Hope Prevails a nyní se chystá vypustit do světa debut The Downpour. Česká mutace Enter Shikari nebo A Skylit Drive se postará o moderní zvuk s prvky dubstepu i elektra.

V polovině večera Marinu vystřídá hned šestice DJs, jejichž vystupování v rámci Free Mondays není běžné. Představí se Adam Cloud, CJ Fox, Michael C, Nesquik, Peter Costa a speciální host Chris Sadler. VJing budou řídit Cman a Oko3VJs.

Odvážné experimenty a nevšední nasazení budou moci návštěvníci Roxy slyšet z nástrojů plzeňských Shogun Tokugawa. Prahu navštíví 20. února a předvedou posluchačům rock-post hardcore plný agresivních riffů, elektronických výbojů a „kulervoucí energie“. Deftones, Norma Jean, Fall of Troy, Gallows a Architects – ti všichni se stali inspirací pro plzeňské milovníky Opičího krále a Želv Ninja.

Afterparty proběhne pod taktovkou Petera Pea. Jako DJs vystoupí Jay, Peter New, Rusty Fox & Papioil. Vjem předposledního únorového Free Mondays bude Tha.Sun.

Únorové hudební opojení zakončí Q The Physicist. Tento maďarský DJ a producent začal hudbu mixovat jen pro svou zábavu. Rozhodl se ale vydat všanc virtuálnímu světu ve hře Second Life a ihned začaly chodit pozvánky na živé koncerty. Jeho liquid funk tak zní Evropou již od roku 2005. Po jeho energickém bloku vystoupí domácí DJs Reborn a Sirius, kterého doprovodí Tereza Nekudová. ROTS bude zastupovat VJs.


6.2.        SkA'N'DaaL Boldirk Selecta, Lucas Hulan & Lumiere, Petr K + VJ Tha.Sun        20:00
13.2. Marina

Adam Cloud, CJ Fox, Michael C, Nesquik,

Peter Costa, Chris Sadler  + VJ Cman, Oko3VJs

20:00

20.2. Shogun Tokugawa Peter Pea, Jay, Peter New, Rusty Fox & Papioil + VJ Tha.Sun 20:00
27.2. Q The Physicist Sirius feat. Tereza Nekudová, Reborn + VJ ROTS 22:00

Další články

 • Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek

  Zpěvák britské kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, se znovu chystá do České republiky. Tentokrát ale přijede sólo. V Praze chce totiž představit svou autobiografii What Does This Button Do?. V druhé polovině večera bude Dickinson odpovídat i na dotazy publika.

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Na festivalech Airbourne hrají ve stále prestižnějších časech. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

 • Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu

  Našlapané Švédské trio Dirty Loops míří do Českých končin! Skvěle seřízenými groovy, dokonale tepající basou, typickými „dirty“ harmoniemi a excentrickými falzety se můžete nechat omámit v Brně 8. října od 20:00 v klubu Sono nebo o den později v Praze 9. října od 19:00 v Roxy.

 • Australští Airbourne chystají nové album a zastávku v Praze Australští Airbourne chystají nové album a zastávku v Praze

  Že pracují na své páté studiovce, ohlásili Airbourne už někdy v březnu. Až dnes ale zveřejnili očekávané podrobnosti. Světové turné na podporu desky naši zemi nevynechá.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };