pondělí, 06 únor 2012 12:00

Late Night Acoustic v Roxy uvede Marka Mulhollanda a Craiga Warda

Napsal(a)
Mark Mulholland a Craig Ward Mark Mulholland a Craig Ward Zdroj: pořadatel koncertu

Roxy pokračuje v dalším svém zajímavém projektu s názvem Late Night Acoustic Chill Out Showcase. 28. února vystoupí britské duo Mark Mulholland a Craig Ward, kteří navážou na seriál, jenž v prosinci zahájili Zdeňek Bín a Jan Urbanec.

Roxy Late Night Acoustic Chill Out Showcase slibuje unikátní hudební projekty v komorním prostředí. Mark Mulholland a Craig Ward představí svou akustickou hudbu, jejíž žánrový záběr je skutečně široký. Britské duo, které spolupracuje již od mládí, představí rytmy folku i experimentálního rocku. Návštěvníci si budou moci užít neobvyklou fúzi, která navazuje na tradiční britský folk reprezentovaný Daveyem Grahamem nebo Brentem Janschem.

Oba muzikanti se podílí i na jiných projektech. Mark Mulholland vydal dvě sólová alba a čtyři alba jako člen kapely Two Dollar Bash. Spolupracoval s ikonami, jako jsou Nikki Sudden nebo Captian Sensible. Craig Ward je českému publiku bližší. Několik let totiž v Česku působil s belgickou indie-rockovou kapelou dEUS. Založil formace The Love Substitues nebo True Bypass a působí také jako producent.

Před britským duem v Roxy zazáří ještě nový český projekt Calm Season. Publiku se představí Terezie Kovalová a Adam Vopička. Navštivte Roxy Late Night Acoustic Chill Out Showcase a poznejte neznámé chutě hudebních experimentů. Večírek startuje 28. února ve 20 hodin. Vstupenky je možné koupit v předprodeji za 120 korun (+ poplatky), nebo na místě za 180 korun

Další články

 • Iron Maiden v červenci zahrají v Praze Iron Maiden v červenci zahrají v Praze

  Britští heavymetaloví velikáni Iron Maiden se znovu vrátí do Prahy. V červenci příštího roku vystoupí na stadionu Sinobo ve Vršovicích. Jako předskokany s sebou přivezou skupiny Airbourne a Lord of the Lost.

 • Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek

  Zpěvák britské kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, se znovu chystá do České republiky. Tentokrát ale přijede sólo. V Praze chce totiž představit svou autobiografii What Does This Button Do?. V druhé polovině večera bude Dickinson odpovídat i na dotazy publika.

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Na festivalech Airbourne hrají ve stále prestižnějších časech. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

 • Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu

  Našlapané Švédské trio Dirty Loops míří do Českých končin! Skvěle seřízenými groovy, dokonale tepající basou, typickými „dirty“ harmoniemi a excentrickými falzety se můžete nechat omámit v Brně 8. října od 20:00 v klubu Sono nebo o den později v Praze 9. října od 19:00 v Roxy.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };