Late Night Acoustic v Roxy uvede Marka Mulhollanda a Craiga Warda

Roxy pokračuje v dalším svém zajímavém projektu s názvem Late Night Acoustic Chill Out Showcase. 28. února vystoupí britské duo Mark Mulholland a Craig Ward, kteří navážou na seriál, jenž v prosinci zahájili Zdeňek Bín a Jan Urbanec.

Mark Mulholland a Craig Ward Mark Mulholland a Craig Ward Zdroj: pořadatel koncertu

Roxy Late Night Acoustic Chill Out Showcase slibuje unikátní hudební projekty v komorním prostředí. Mark Mulholland a Craig Ward představí svou akustickou hudbu, jejíž žánrový záběr je skutečně široký. Britské duo, které spolupracuje již od mládí, představí rytmy folku i experimentálního rocku. Návštěvníci si budou moci užít neobvyklou fúzi, která navazuje na tradiční britský folk reprezentovaný Daveyem Grahamem nebo Brentem Janschem.

Oba muzikanti se podílí i na jiných projektech. Mark Mulholland vydal dvě sólová alba a čtyři alba jako člen kapely Two Dollar Bash. Spolupracoval s ikonami, jako jsou Nikki Sudden nebo Captian Sensible. Craig Ward je českému publiku bližší. Několik let totiž v Česku působil s belgickou indie-rockovou kapelou dEUS. Založil formace The Love Substitues nebo True Bypass a působí také jako producent.

Před britským duem v Roxy zazáří ještě nový český projekt Calm Season. Publiku se představí Terezie Kovalová a Adam Vopička. Navštivte Roxy Late Night Acoustic Chill Out Showcase a poznejte neznámé chutě hudebních experimentů. Večírek startuje 28. února ve 20 hodin. Vstupenky je možné koupit v předprodeji za 120 korun (+ poplatky), nebo na místě za 180 korun

Napsal(a):

Zanechat komentář