Gospel omámí české publikum. Přijede Stella Jones Doporučený

Jeden ze špičkových amerických gospelových souborů se vrací do České republiky, aby zde svou hudbou zpříjemnil předvánoční čas obyvatelům pěti měst. Stella Jones & The Christmas Singers navštíví Brno, Ostravu, Olomouc, Plzeň a Pardubice.

Stella Jones a její zpěváci Stella Jones a její zpěváci Zdroj: promo souboru

Uhrančivé hlasy, emotivní melodie a náboženské texty. I tak lze charakterizovat gospely. A ani letošní advent se bez nich neobejde. Pět českých měst navštíví vynikající americká zpěvačka Stella Jones se svými The Christmas Singers.

Tento soubor získal již několik ocenění. Jeho podání poučných textů a lásky nejen k hudbě okouzlil posluchače napříč státy naší planety. Mezi členy patří osobnosti s jedinečnými hlasovými schopnostmi, jejichž poslech zaručuje intenzivní zážitek.

 

 

Stella Jones, která spolupracovala s umělci jako Maceo Parker, Gloria Gaynor či Chaka Khan, se se svým souborem vrací do České republiky, aby šířila lásku a radost. Během koncertů zaznějí největší hity jejího repertoáru, se kterými procestovala snad celou Evropu. Vstupenky na české koncerty je možné zakoupit v předprodeji v síti Ticketpro.

Termíny adventního turné:

18. 12. Plzeň, Velká Synagoga

19. 12. Pardubice, Sukova síň (Konzervatoř)

20. 12. Olomouc, Kostel Panna Marie Sněžná

21. 12. Ostrava, Evangelický Kristův kostel

22. 12. Brno, Katedrála Petrov

Další informace

  • Název akce: Stella Jones & The Christmas Singers
  • Datum: úterý, 18 prosinec 2012
  • Místo: Velká SynagogaPlzeň
  • Cena: od 390 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář