KISS oslaví čtyřicítku v Praze

Alright Prague! You Wanted the Best, You Got the Best!! The Hottest Band in the World ...KISS! Tak toto legendární intro si opět budou moci vychutnat všichni fanoušci americké rockové kapely KISS, která zavítá téměř přesně po dvou letech opět do Prahy. Koncert k 40. výročí vzniku této legendy se uskuteční v O2 Areně 8. června 2015.

KISS KISS Zdroj: pořadatel koncertu

 KISS, kteří se proslavili svými maskami, komiksovými kostýmy, koncertní show plnou pyrotechnických efektů a řízným glam rockem, loni oslavili 40 let od svého vzniku (1973) a příští rok přivezou své 40th Anniversary Tour také do Evropy, kde mezi zastávkami opět nebude chybět Praha. Naposledy se Paul „The Starchild" Stanley - kytara a zpěv, Gene „Demon" Simmons - basa a zpěv, Tommy "Spaceman" Thayer - solo kytara a zpěv a Eric "Catman" Singer - bicí, představili v České republice 14. června 2013 v rámci tour k albu Monster. Kapela, která má na kontě 24 studiových alb se pyšní celkem 100 milióny prodaných nosičů a titulem jedné z nejslavnějších rockových kapel hudebního průmyslu. Tento rok byli KISS uvedeni do Rock and Roll Hall of Fame (Síně Slávy).

Čtěte také: Def Leppard vyvolají hysterii v Ostravě a Praze

Vstupenky v síti Ticketportal se začnou prodávat v cenovém rozpětí 1.350 až 1.990 korun zítra 24. listopadu od 9 hodin. Členové fanklubu Live Nation měli možnost je zakoupit přednostně o tři dny dříve - ještě dnes mají poslední šanci.

KISS představí zásadní hity své dlouholeté kariéry, a proto si nenechte tento koncert ujít.

Další informace

  • Název akce: KISS
  • Datum: pondělí, 08 červen 2015
  • Místo: O2 ArénaPraha
  • Cena: 1390 - 1990 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář