06.04.2013 7:00

Legendárním Bon Jovi předskočí Support Lesbiens v nové sestavě

Konečně jsme se dočkali. 24. června vystoupí Jon Bon Jovi se svou kapelou v Synot Tip Aréně v Edenu. Po dvaceti letech tak přijedou zahrát do Prahy v rámci světového turné Because We Can. Předskakovat jim budou Support Lesbiens.

Bon Jovi tour s názvem Because We Can odstartovali letos v únoru v Severní Americe. Kompletní playlist, který Bon Jovi v červnu nabídnou pražským fanouškům, je ale zahalen do roušky tajemství, neboť každý jejich koncert zmíněného turné nabízí jiný seznam skladeb. Jistě se ale můžete těšit na hitovky jako It's My Life, You Give Love a Bad Name nebo Livin' on a Prayer, ty v aréně určitě zazní. Kromě toho by kapela měla zahrát šest či sedm písní z nového alba What About Now

Nová deska vyšla v březnu tohoto roku s unikátním 3D interaktivním obalem. K dostání je v deluxe edici rozšířené o čtyři skladby. Mezi nimi je i píseň Jona Bon Joviho nominovaná na letošní Zlaté Glóby Not Running Anymore z filmu Stand Up Guys. Vedle Jona Bon Joviho a Richieho Sambory se na vzniku desky podíleli také skladatel Billy Falcon a producent John Shanks. Spolupráci s Bon Jovi si zopakoval i několikanásobný držitel Grammy Desmond Child.

 

 

Jako předkapelu pro svůj pražský koncert si Bon Jovi vybrali skupinu Support Lesbiens. Co k tomu jeden ze zakládajících členů SL Hynek Toman říká? Tato zpráva nás moc potěšila, kapely Bon Jovi si nesmírně vážím. Její hity si zpívají lidé po celém světě už od osmdesátých let a po třiceti letech stále stejně suverénně vyprodává stadióny na všech kontinentech. To, o čem každá kapela na počátku své kariéry sní, Bon Jovi naplnili bezezbytku hned několikanásobně. Přestože by už mohli jen těžit ze své pozice, na své hudbě i koncertech stále tvrdě pracují a fanoušky neustále překvapují něčím novým. A co víc, jako jedni z mála, celá ta léta fungují ve stále stejném složení," netají Hynek svůj obdiv k Bon Jovi.

Čtěte také: Support Lesbiens: Nová sestava slibuje nakažlivý elán

Na pódiu v Synot Tip Aréně se Support Lesbiens představí v nové sestavě. Tu nyní kromě kytaristy Hynka Tomana tvoří zpěvák Czenda Urbánek, klávesista Jan Andr, bubeník Radek Tomášek a baskytarista Filip Fendrych. Supporti zahrají ty nejznámější ze svých hitů a přidají také nový singl, který vyjde v závěru dubna a během května k němu bude natočen videoklip.

Pozor! Už jen necelá třetina posledních vstupenek na pražské vystoupení Bon Jovi je k dostání v sítích Eventim a Ticketportal. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.