Lunice obleče Lucerna Music Bar do trapu

Mladý kanadský hudebník podlehl hudebnímu žánru, který se v naší kotlině příliš často nevyskytuje – trapu. Lunice tento styl vycházející z hip hopu a crunku představí návštěvníkům Lucerna Music Baru již 4. března.

Lunice Lunice Zdroj: pořadatel koncertu

Trap je často označován jako hybridní styl. Je totiž jedinečným koktejlem hip hopu, crunku, housu, dub stepu a hardstylu. Nově se začaly přimíchávat také electro, glitch nebo breakbeat. Jako charakteristický rys lze označit křehké smyčky, zmítající se basy, shozené vokály a skvěle nadhozené opakující se zvuky, které jsou doprovázeny textem zpravidla o drogách.

A není povolanějšího člověka, než je Lunice, který by trap náležitě propašoval na českou hudební scénu. Tento kanadský mladík patří mezi přední producenty současnosti. Trap se jeho životem zmítá již čtyři roky a jeho remixy vycházejí u nejlepších labelů (LuckyMe, Palm Out Sounds, Young Turks apod.).

 

 

Svůj post si upevnil v loňském roce, kdy společně se svým kamarádem Hudsonem Mohawkem založil projekt TNGHT, který se stal jedničkou tanečních parketů. Mezi Luniceho spolupracovníky se zařadil i Kanye West.

Lucerna Music Bar do České republiky zavlekl již několik stylů, bez nichž si dnes hudební scénu nedokážeme ani představit. Nechyběly mezi nimi ani bassline, dub step, grime či baile funk. Nyní přišel na řadu trap. Tato skvělá směsice beatů, basů a elektroniky bude 4. března obohacena ještě o Luniceho charisma a energii. Party vypukne ve 20 hodin.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář