Malalata naposledy před letní pauzou na Balkan Bashavelu

V pátek 23. května čeká Prahu poslední Balkan Bashavel před letní pauzou. Představí se na něm host z belgických Antverp, Lazarus Soundsystem jako DJ Dadan Lazar a také djské duo ze Slovenska Malalata.

duo Malalata duo Malalata Zdroj: malalata.sk

V Evropě stále více oblíbené DJské duo nazvané Malalata, hrající písně mnoha žánrů od cikánské hudby, přes elektro swing až k balkánským melodiím, vystoupí v rámci akce Balkan Bashavel v Basement baru. Malalata začínají být v České i Slovenské republice taneční klubovou jistotou. Zahráli si ale i například před Parov Stelar, N. O. H. A., nebo i Fanfare Ciocarlia a vystoupili i na pódiích v Berlíně, Paříži, Vídni či Budapešti. 

 


Na akci Balkan Bashavel, který bude posledním Bashavelem před letní pauzou, vystoupí i zmiňovaný Lazarus Soundsystem, pro kterého to bude již druhé zastavení na této akci. Lazarus je známý na národní i mezinárodní balkan beats scéně zejména díky svým bláznivým mash-upům a elektronicky zabarveným remixům.

Přečtěte si také rozhovor s DJskou dvojící Malalata

Balkan Bashavel se již tradičně usídlí na rohu ulic Krymská a Francouzská ve stylovém Basement baru, který se osvědčil jako perfektní místo pro divokou tancovačku. Cirkus v balkánském stylu zahájí své představení v devět hodin večer. Nenechte si ho ujít! Vstupenky jsou již v předprodeji a lze je zakoupit přes smsticket.cz a za 120 korun.

Další informace

  • Název akce: Balkan Bashavel
  • Datum: pátek, 23 květen 2014
  • Místo: bar Basement
  • Cena: 120 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář