Petr Kolář v Kralupech nad Vltavou zazpívá nejen pro zamilované

Držitel několikanásobných ocenění, vynikající zpěvák Petr Kolář se na Valentýna objeví v Kralupech nad Vltavou se svou kapelou. V tamním kulturním domě se budou bavit nejen zamilované páry.

Petr Kolář zazpívá pro zamilované páry v Kralupech nad Vltavou Petr Kolář zazpívá pro zamilované páry v Kralupech nad Vltavou Zdroj: archiv zpěváka

Zpěvák Petr Kolář sklízí úspěch od roku 1993, kdy přišel do Prahy a zpíval v tuzemských i zahraničních muzikálech. V roce 1995 vyhrál konkurz na zpěváka pro kapelu Precedens a o dva roky později vydávají společné album Lalalá. Před miléniem, tedy roku 1999, se přidal do projektu, který nesl název Kocáb-Kolář-Kympl.

 

POZOR! Změna termínu koncertu na 26. května! 

 

O tři roky později se ujímá postu frontmana kapely Arakain, poté cestoval s Danielem Landou na turné Vltava Tour (2003). Téhož roku vychází CD Metalmorfoza, které natočil s Arakainem.

 

 

V lednu roku 2010 složil Petr Kolář s Viktorem Dykem titulní píseň k filmu Doktor od jezera hrochů a od května do září absolvoval letní akustické turné. To završil velkolepou podívanou na Pražském hradě, která byla několik týdnů předem vyprodaná. Nyní (mimo jiné) Petr vystupuje v muzikálu Kat Mydlář jako Jan Jessenius.

Omrkněte také oslavu Arakainu

Aby toho nebylo málo, chystá se též do Kralup nad Vltavou, kde svou zastávkou na svatého Valentýna okoření milostný život všem přítomným fanouškům. Navíc se nedá čekat jen nějaké suché vystoupení, protože Petr Kolář dorazí i se svojí kapelou.

Další informace

Napsal(a):

1 komentář

  • Odkaz Komentáře Radek úterý, 06 listopad 2012 20:36 napsal(a) Radek

    Hurá! Konečně bude v Kralupech někdo zajímavý! Těším se :-)

Zanechat komentář