Elton John a Ricky Gervais dostali od Madonny na frak

Sir Elton Hercules John, nositel Řádu britského impéria, byl nedělním Madonniným vítězstvím v kategorii o nejlepší originální skladbu nemile překvapen. Popová královna tak ten večer zářila trojnásob.

Elton John sleduje Madonnu přebírat Zlatý glób Elton John sleduje Madonnu přebírat Zlatý glób Zdroj: NBC

Zazářila nejen Zlatým glóbem ve svých rukou, ale i tím, že jejím konkurentem v boji o něj byl právě Elton John, který se na adresu Madonny a jejího singlu Masterpiece vyjádřil značně nevybíravě ve smyslu: Nemá žádnou zatracenou šanci vyhrát. Nutno dodat, že pro zdůraznění svého přesvědčení dokonce použil výrazu f**king. Později omlouval, že se nejedná o nepřátelská, ale pouze velmi výstižná slova.

 

Zatímco Madonna byla nominována za singl Masterpiece z jejího filmu W.E., Elton John šel do boje se skladbou Hello Hello z animovaného filmu Gnomeo and Juliet.

Čtěte také: Madonna vyhrála Zlatý glóbus

Při pózování na červeném koberci měl Elton ještě široký úsměv na tváři. Po oznámení vítěze se však jen začervenal a s kamennou tváří sledoval, jak cenu dostává jeho rivalka Madonna. Styděl se v tu chvíli jistě více než Madonna, která při přebírání ceny zprvu nebyla schopna slov.

 

 

Dalšího, a tedy již třetího vítězství se Madonně dostalo v okamžiku, kdy měla předávat cenu pro nejlepší cizojazyčný film. Host Ricky Gervais jí představil mimo jiné slovy stále jako panna (narážka na píseň Just Like a Virgin - poz. redakce). Madonna mu to po příchodu oplatila „Jestli jsem stále jako panna, Ricky, proč nepřijdeš sem a neuděláš s tím něco?“... „už roky jsem žádnou dívku nepolíbila... tedy v televizi,“ dodala se spikleneckým úsměvem.

 

Celý večer měl své vítěze a poražené. Tyto úsměvné chvilky však zlepšily náladu všem. Jak v sále, tak i u obrazovek.

 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Lara Fabian oslaví koncertem v Praze své narozeniny

  Po dvou letech se do naší metropole vrátí Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci "50 World Tour", jež odstartovala 16. září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své 50. narozeniny.

 • Lenny Kravitz vystoupí opět v Praze

  Koncerty Lennyho Kravitze jsou pověstné svou energií a stejně tomu bude i příští rok, kdy se po dvou letech vrátí koncertovat do České republiky. Spojení hudebních stylů, jako je funk rock´n´roll a blues, je možné slyšet i na jeho zatím posledním - jedenáctém - řadovém albu Raise Vibration, které vyšlo již v roce 2018. Lenny rád naslouchá i mladším generacím hudebníků, ale nezapře několik desetiletí zkušeností na hudební svéně. Výsledkem je silný materiál v duchu jeho klasické tvorby.

 • Foto: Nick Schnebelen Band, Bounty Rock Café, Olomouc, 18. 10. 2019

  Špičkový americký kytarista Nick Schnebelen, kterého jsme viděli v r. 2017 jako jednu z hvězd na šumperském Blues Alive se na svém turné zastavil i v Olomouci. Syrovost jeho bluesové kytary i parádní vokální přednes uchvacuje fanoušky bluesového a bluesrockového žánru po celém světě. V březnu 2019 spatřila světlo světa jeho sólová deska Crazy All by Myself, s níž je momentálně na turné. Společně s bubeníkem Adamem Hagermanem a sošným baskytaristou Cliffem Moorem předvedli i v olomouckém Bounty Rock Café parádní koncert, ze kterého přinášíme fotoreport.

 • Začíná festival Struny Teens

  Přední umělci nejen hudební scény se potkají již tuto sobotu 19. října v holešovické La Fabrice, aby pootevřeli dveře a dovolili nahlédnout do svého uměleckého světa. Zdi bývalé továrny ožijí hudbou všech možných žánrů od jazzu, přes pop a beatbox až ke klasice a zkrátka nepřijdou ani příznivci vizuálního umění. Festival Struny Teens, jak už název napovídá, zve všechny „náctileté", kteří chtějí proniknout do umělecké branže, na inspirativní setkání i praktické workshopy.

Další podobné články