06.06.2020 11:30

Idles vydali nový singl k připravovanému albu

Britští Idles plánují na letošní rok svou třetí studiovku. A aby se na ni jejich fanoušci navnadili, vydala punková parta nový klip ke skladbě Mr.Motivator. Brilantní mix energických punkových riffů s post-punkovými basovými linkami a hlubokým britským přízvukem činí z této kapely originální seskupení.

Idles, bristolská parta, která si už od roku 2009 pohrává s mixem klasického punk rocku s post-punkem je posledních pár let na výsluní britské scény. Pozornosti se jí dostává i za jejími hranicemi. První řadovkou Brutalism se zapsali do povědomí širšího posluchačstva a druhá deska Joy as an Act of Resistance byla v roce 2018 prohlášena několika magazíny za nejočekávanější desku roku. A to i přes to, že ve stejném roce vydávali desku mimo jiné King Gizzard and The Lizard Wizzard.

Idles už na sklonku loňského roku oznámili třetí studiovou desku. Stále platí, že by se jí fanoušci mohli dočkat do konce letošního roku a Idles je přes karanténu nenechali smutnit. Na sociálních sítích vyzvali své fanoušky, aby se natočili při cvičení a zaslali jim tato videa, která budou použita do klipu. A tak vznikl klip Mr.Motivator. Text plný vtipně použitých klišé podtrhuje energickou náladu skladby. Ke cvičícím fanouškům se přidali i členové kapely a vznikl tak vskutku pozoruhodný klip.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.