Madonna zveřejnila přebal nového alba M.D.N.A. i fotku k prvnímu singlu

Americká královna popu, Madonna, má nakročeno k úspěchu se svou již dvanáctou deskou. V lednu potvrdila, že se bude jmenovat M.D.N.A. Nyní přidala ještě přebal alba a fotografii k singlu Give Me All Your Luvin.

Přebal alba M.D.N.A. Přebal alba M.D.N.A. Zdroj: madonna.com

Madonna nabízí malé ochutnávky své nové desky, která vyjde 26. března, pěkně postupně. Její singl se nelegálně dostal na veřejnost již v listopadu, následovalo zveřejnění názvu desky, zveřejnění fotografií a nakonec i přebalu alba. A Madonna může být prozatím spokojená. Ohlasy, jež se neustále ozývají, jsou vesměs pozitivní.

Čtěte také: Madonna vyhrála Zlatý glóbus

Přebal alba M.D.N.A. není nijak složitý. Vidět na něm lze barevnou koláž Madonnina portrétu. Samotné barvy jsou poměrně výrazné. Jejich kombinace a odstínování působí pozitivně a nespoutaně, ale vkusně. Pro nápis M.D.N.A. v dolní části přebalu bylo zvoleno lehké bílé šrafování, které nijak nebourá celou kompozici, ale naopak ji jemně dokresluje.

madonna-cover-give-me-all-your-luvinKrálovna popu také ukázala světu fotografii, která bude zdobit přebal prvního singlu Give Me All Your Luvin. K singlu již vznikl také oficiální videoklip, který je (stejně jako fotografie) prodchnutý sportovní tematikou. Těšit se tedy můžeme na fotbalisty i roztleskávačky. Producent klipu, Megaforce, se nechal inspirovat superbowlem. Madonna totiž se svou novou show vystoupí v poločase finálového utkání. Vystoupení bude trvat přibližně dvanáct minut a objevily se spekulace, že na pódiu se vedle Madonny objeví i Nicki Mnaj, M.I.A. a LMFAO.

Premiéru ale klip zažije již tři dny před superbowlovým finále, tedy 2. února, v přímém přenosu pořadu American Idol. Madonna tak konečně oficiálně vypustí do světa singl. O den později se Give Me All Your Luvin objeví také na iTunes.  

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Lara Fabian oslaví koncertem v Praze své narozeniny

  Po dvou letech se do naší metropole vrátí Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci "50 World Tour", jež odstartovala 16. září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své 50. narozeniny.

 • Lenny Kravitz vystoupí opět v Praze

  Koncerty Lennyho Kravitze jsou pověstné svou energií a stejně tomu bude i příští rok, kdy se po dvou letech vrátí koncertovat do České republiky. Spojení hudebních stylů, jako je funk rock´n´roll a blues, je možné slyšet i na jeho zatím posledním - jedenáctém - řadovém albu Raise Vibration, které vyšlo již v roce 2018. Lenny rád naslouchá i mladším generacím hudebníků, ale nezapře několik desetiletí zkušeností na hudební svéně. Výsledkem je silný materiál v duchu jeho klasické tvorby.

 • Foto: Nick Schnebelen Band, Bounty Rock Café, Olomouc, 18. 10. 2019

  Špičkový americký kytarista Nick Schnebelen, kterého jsme viděli v r. 2017 jako jednu z hvězd na šumperském Blues Alive se na svém turné zastavil i v Olomouci. Syrovost jeho bluesové kytary i parádní vokální přednes uchvacuje fanoušky bluesového a bluesrockového žánru po celém světě. V březnu 2019 spatřila světlo světa jeho sólová deska Crazy All by Myself, s níž je momentálně na turné. Společně s bubeníkem Adamem Hagermanem a sošným baskytaristou Cliffem Moorem předvedli i v olomouckém Bounty Rock Café parádní koncert, ze kterého přinášíme fotoreport.

 • Začíná festival Struny Teens

  Přední umělci nejen hudební scény se potkají již tuto sobotu 19. října v holešovické La Fabrice, aby pootevřeli dveře a dovolili nahlédnout do svého uměleckého světa. Zdi bývalé továrny ožijí hudbou všech možných žánrů od jazzu, přes pop a beatbox až ke klasice a zkrátka nepřijdou ani příznivci vizuálního umění. Festival Struny Teens, jak už název napovídá, zve všechny „náctileté", kteří chtějí proniknout do umělecké branže, na inspirativní setkání i praktické workshopy.

Další podobné články