Open Air Festival návštěvníky zmrazí

V České republice vznikne zcela nový, originálně navržený a vyvinutý soubor staveb, tak zvaná Amundsen Artic Zone. Díky kombinaci nezvyklé architektonické koncepce a špičkových technologií uvidí návštěvníci Open Air Festivalu na letišti v Panenském Týnci unikát, který na žádném jiném českém festivalu zatím nebyl.

Interiér Amundsen iglu Interiér Amundsen iglu Zdroj: promo festivalu

Ústředním prvkem zóny bude velkolepé iglú, vedle nějž kolemjdoucí narazí na masivní šípový stan – zkrátka už z dálky bude jasné, kde čeká vychlazený drink. Nebudou to však ledajaké drinky, návštěvníci se mohou těšit i na speciální koktejly navržené přímo pro Open Air Festival. Posezení v pohodlných křesílkách, nepřetržitý program a noční jízda s DJem, to vše uprostřed neobvyklé architektonické koncepce plné špičkových technologií.

Čtěte také: Booka Shade zvednou na Open Air Festivalu 2012 houseovou vlnu 

2012 8 1 Amundsen iglu

Nabídka osvěžujících drinků slibuje jedinečnost. Kromě prémiové šestkrát destilované Amundsen vodky, bude možné ochutnat i letní varianty Melon, Cranberry, Pear, Strawberry a premiérově i novou příchuť Peach. Na místě bude přítomen barmanský mistr Martin Vogeltanz, který mrazivé drinky namíchá a předvede také unikání flair show. Mlsné oči a ruce všech škál šikovnosti přiláká barmanská škola s nabídkou výuky míchání jak klasických, tak i těch méně známých drinků.

Amudsen Artic Zone nenabídne na Open Air Festivalu pouze ochlazení a osvěžení, ale i odpočinek a zábavu. Uvolnit tělo umožní italská křesílka řady „I’m dreaming“. Zrakové smysly ohromí ohnivé a UV šou. Ty sluchové pak DJ Dan Cooley, fenomén české houseové scény, který rozpálí mixážní pult každý večer od osmé večerní do třetí hodiny ranní. Mezi tím vším zájemci poznají interaktivní DJ stole Reactable, na němž si ti odvážnější mohou sami vyzkoušet složit vlastní set.

Napsal(a):

Zanechat komentář