TOP 16 semifinalistů SuperStar „uvízlo“ ve vile za 60 milionů

Top 16 semifinalistů je od neděle vybráno. Nyní zbylí účastníci soutěže SuperStar 2013 mohou začít bojovat o vaše hlasy. Při boji se budou muset vypořádat i se svými spolubydlícími a jiným domovem, kterým se stala nádherná dvoupatrová vilka na Praze 5. Do té se semifinalisté právě nastěhovali.

Vila semifinalistů SuperStar 2013 Vila semifinalistů SuperStar 2013 Zdroj: sip.denik.cz

Je středa, 13. března 2013. Den, kdy se má 16 semifinalistů televizní soutěže SuperStar přemístit do vily v pražských Stodůlkách za neuvěřitelných 60 milionů korun. Při vstupu dostanete na uvítanou modré návleky a jste zavedeni několika hosteskami do místnosti, o které byste pomalu usoudili, že se jedná o stan.

S půlhodinovým zpožděním to všechno vypuká. Na pódium přichází moderátoři Zorka Kepková a Roman Juraško a přizvou si k sobě režiséra SuperStar Pepeho Majeského, aby prozradil, na co se diváci mohou v příštích týdnech těšit. Semifinalisty budou čekat tematická kola, při kterých zazpívají vybrané písně. Režisér prozradil, že některé tematické kategorie se budou opakovat z předchozích let, ale jiné budou mít letos premiéru. Fandové semifinalistů se tak mohou těšit na týden, kdy jim například z televize zazní pouze písně z filmů. Diváci se mohou také těšit na okořenění některých dílů speciálními hosty a dalšími vystoupeními.

Semifinalisté už mají za sebou společný pobyt v Egyptě, kde se (jak sami říkají) stmelili a vytvořil se z nich tým. Účastníci SuperStar o pobytu prozradili, že nebyl jenom válením se u moře a užíváním si na pláži, ale též tvrdou prací, která zahrnovala zkoušky a natáčení.

13 3 2013 superstar vila

Okolo deváté bylo konečně možné prohlédnout si vilu. A jak vypadá? Uvnitř najdete deset ložnic s jedním obývacím pokojem, kde se tyčí luxusní klavír, u kterého mohou semifinalisté zkoušet své písně. V dvoupatrovém domě se dále nacházejí čtyři koupelny, zkušebna, dvě kuchyně a dvě garáže. Ve vile nechybí ani posilovna, prádelna nebo pingpongový stůl. Po celé vile jsou rozeseta loga SuperStar a obývací pokoj s klavírem zdobí obraz porotců: Pavola Habery, Ewy Farné a Ondřeje Soukupa.

Dům má v podstatě dvě části: v jedné bydlí chlapecká část semifinalistů, tedy Jan Zamec, Karol Komenda, Jaroslav Smejkal, Daniel Šmidák, Mário Bendík, Adam Kukačka, Štefan Pčelár a Martin Šafařík, druhá půlka patří dámám: Natálii Kubištové, Virgínii Buberníkové, Ladislavě Maníčkové, Karolíně Vrbové, Kristýně Debnárové, Veronice Stýblové a buď Tereze Mandzákové, nebo Sabině Křovákové. Asi vám nevycházejí počty - deset ložnic a šestnáct semifinalistů. O každý pokoj se dělí dva účinkující, kteří se navzájem dohodli, že spolu budou bydlet.

Čtěte také: Semifinalisté SuperStar 2013 jsou vybráni

Vilu budete moci sledovat spolu se semifinalisty na Nově v koordinovaných časových intervalech v živém vysílání. Od neděle 17. března také budete mít vy, diváci, v rukou volbu vítěze letošní řady SuperStar. Již nyní máte možnost poslat do dalších kol jednu ze semifinalistek, a to buď Sabinu Křovákovou, nebo Terezu Mandzákovou. Tak pečlivě vybírejte.

Napsal(a):

Zanechat komentář