14.03.2013 6:30

TOP 16 semifinalistů SuperStar „uvízlo“ ve vile za 60 milionů

Top 16 semifinalistů je od neděle vybráno. Nyní zbylí účastníci soutěže SuperStar 2013 mohou začít bojovat o vaše hlasy. Při boji se budou muset vypořádat i se svými spolubydlícími a jiným domovem, kterým se stala nádherná dvoupatrová vilka na Praze 5. Do té se semifinalisté právě nastěhovali.

Je středa, 13. března 2013. Den, kdy se má 16 semifinalistů televizní soutěže SuperStar přemístit do vily v pražských Stodůlkách za neuvěřitelných 60 milionů korun. Při vstupu dostanete na uvítanou modré návleky a jste zavedeni několika hosteskami do místnosti, o které byste pomalu usoudili, že se jedná o stan.

S půlhodinovým zpožděním to všechno vypuká. Na pódium přichází moderátoři Zorka Kepková a Roman Juraško a přizvou si k sobě režiséra SuperStar Pepeho Majeského, aby prozradil, na co se diváci mohou v příštích týdnech těšit. Semifinalisty budou čekat tematická kola, při kterých zazpívají vybrané písně. Režisér prozradil, že některé tematické kategorie se budou opakovat z předchozích let, ale jiné budou mít letos premiéru. Fandové semifinalistů se tak mohou těšit na týden, kdy jim například z televize zazní pouze písně z filmů. Diváci se mohou také těšit na okořenění některých dílů speciálními hosty a dalšími vystoupeními.

Semifinalisté už mají za sebou společný pobyt v Egyptě, kde se (jak sami říkají) stmelili a vytvořil se z nich tým. Účastníci SuperStar o pobytu prozradili, že nebyl jenom válením se u moře a užíváním si na pláži, ale též tvrdou prací, která zahrnovala zkoušky a natáčení.

13 3 2013 superstar vila

Okolo deváté bylo konečně možné prohlédnout si vilu. A jak vypadá? Uvnitř najdete deset ložnic s jedním obývacím pokojem, kde se tyčí luxusní klavír, u kterého mohou semifinalisté zkoušet své písně. V dvoupatrovém domě se dále nacházejí čtyři koupelny, zkušebna, dvě kuchyně a dvě garáže. Ve vile nechybí ani posilovna, prádelna nebo pingpongový stůl. Po celé vile jsou rozeseta loga SuperStar a obývací pokoj s klavírem zdobí obraz porotců: Pavola Habery, Ewy Farné a Ondřeje Soukupa.

Dům má v podstatě dvě části: v jedné bydlí chlapecká část semifinalistů, tedy Jan Zamec, Karol Komenda, Jaroslav Smejkal, Daniel Šmidák, Mário Bendík, Adam Kukačka, Štefan Pčelár a Martin Šafařík, druhá půlka patří dámám: Natálii Kubištové, Virgínii Buberníkové, Ladislavě Maníčkové, Karolíně Vrbové, Kristýně Debnárové, Veronice Stýblové a buď Tereze Mandzákové, nebo Sabině Křovákové. Asi vám nevycházejí počty - deset ložnic a šestnáct semifinalistů. O každý pokoj se dělí dva účinkující, kteří se navzájem dohodli, že spolu budou bydlet.

Čtěte také: Semifinalisté SuperStar 2013 jsou vybráni

Vilu budete moci sledovat spolu se semifinalisty na Nově v koordinovaných časových intervalech v živém vysílání. Od neděle 17. března také budete mít vy, diváci, v rukou volbu vítěze letošní řady SuperStar. Již nyní máte možnost poslat do dalších kol jednu ze semifinalistek, a to buď Sabinu Křovákovou, nebo Terezu Mandzákovou. Tak pečlivě vybírejte.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.