04.09.2012 7:00

Mňága a Žďorp chystá narozeninový maratón se spoustou hostů

Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp Zdroj: archiv kapely

Česká legenda Mňága a Ždorp bude slavit. A to ve velkém stylu. Po vskutku vydařeném Dárečku a nemilosrdné festivalové sezóně se pánové vydají vstříc českým klubům, aby své čtvrtstoletí náležitě oslavili.

Své pětadvacáté narozeniny bere Mňága a Žďorp vskutku zodpovědně. Po vydání originální kompilace Dáreček, na níž zpívají hity kapely jiní interpreti, se pánové rozhodli uspořádat také narozeninový večírek, jak se na podobné výročí sluší a patří. Party však nebude jen jedna, bude jich hned dvanáct.

Česká legenda alternativního rocku pojede v rámci oslav celé listopadové turné. Na jeviště si ale přizvali také plno hostů. Publiku se zajisté představí Richard Krajčo (Kryštof), Márdi (Vypsaná fiXa), Franta Černý a Karel Holas (Čechomor), Milan Cais (Tata Bojs), Matěj Ruppert a Tonya Graves (Monkey Business), Michal Hrůza, Marka Rybin a MC Nu.C (Skyline), Kato (Prago Union) nebo Petr Váša (Ty syčáci). Postrádat se nebudou ani bývalí členové Mňágy.

 

 

Podzimní večírky Mňágy a Žďorp dozajista nebudou nudnou výplní listopadových večerů. První akce odstartuje 13. listopadu ve Valašském Meziříčí. Závěr bude patřit 30. listopadu Zlínu. Ačkoli koncertů bude více, jeden z nich bude ten hlavní. Čest pohostit ho získala Praha a Velký sál Lucerny.

Lucerna je pořád nejvíc sexy sál v Praze. Magické místo jako stvořené pro průlet čtvrtstoletím života. Zahrajeme si s mnoha hosty, s bývalými členy, projedeme všechna období kapely, dorazí kamarádi z Valmezu i z New Yorku. Nečekáme od toho večera nic menšího než pořádnej večírek, kterej si všichni skvěle užijeme. Petr Fiala, frontman Mňágy a Žďorp

Vstupenky na každý z koncertů budou k dostání v prodejních sítích Ticketpro a Ticketportal za jednotnou cenu 399 korun. Ke každé vstupence navíc její nový majitel obdrží desku Dáreček 2. Ta je stejně jako její starší sestra složená z coververzí hitů Mňágy. Mezi interprety, které na ní budou moci její majitelé slyšet, budou Charlie Straight, Buty, WWW, Longital, Goodfellaz, OTK, Masomlejn, Magnetik, Luno, Roman Holý či Lucie Redlová.

Zastávky narozeninového turné:

13. 11. Valašské Meziříčí (M-Klub)

14. 11. Brno (Musilka)

15. 11. Plzeň (KD Šeříkovka)

16. 11. Hradec Králové (Rockový Klub U Cikána)

17. 11. Krnov (Kofola Music Club)

21. 11. Praha (Velký sál Lucerny)

22. 11. Karlovy Vary (Husovka)

23. 11. Chomutov (Kulisárna u Divadla)

24. 11. Tábor (Milenium)

28. 11. Olomouc (U-klub)

29. 11. České Budějovice (KD Slavie)

30. 11. Zlín (Masters of Rock Café)

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.