Lucie Bílá podstoupila operaci, koncerty se odkládají

Ještě v sobotu Lucie Bílá vystupovala s kapelou Arakain ve Strakonicích, ale termíny jejích nejbližších plánovaných koncertů se nyní budou muset posunout.

Lucie Bílá Lucie Bílá Zdroj: luciebila.com

V neděli ráno odvezla Lucku Bílou v bolestech z hotelu sanita do strakonické nemocnice a ještě ten den se Lucie podrobila operaci. Podle ověřených informací jí praskla cysta na vaječníku. V těchto chvílích je již v pořádku, nicméně pooperační rekonvalescence si vyžádá přeložení nejbližších vystoupení na náhradní termíny.

Čtvrteční koncert 26. 4. na Hale Vodova bude přeložený. Pořádající agentura Brnokoncert řeší s managementem náhradní termín, aby byl co nejdříve. Důležitou informaci však máme potvrzenou - zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Čtěte také: Arakain & Lucie Bílá: Vyprodají i Kladno?

Lucie nedávno zpívala i v téměř domácích Kralupech nad Vltavou, kde se její vystoupení vyprodalo během několika dnů, a tak po domluvě s pořadateli, pro velký zájem, své vystoupení odzpívala v jednom dni ještě podruhé. Informace ohledně dalších plánovaných koncertů a případných posunů v termínech ještě nejsou známy.

Napsal(a):

Zanechat komentář