Badysfest odstartuje v červnu svůj druhý ročník

V loňském roce jsme mohli navštívit první ročník rockového festivalu Badysfest v Nučicích u Prahy. Jeho další pokračování se letos plánuje na 14. červen tamtéž.

Visací zámek Visací zámek Foto: Eva Makovská/musicweb.cz

 

Brány příjemného areálu Sokol Nučice se letos opět otevřou začátkem června, aby pořadatelé  přivítali návštěvníky druhého ročníku festivalu. Dali si za úkol připravit jim opět hudební zážitek v podobě kapel zvučných jmen i těch, které na své slávě ještě nějaký ten čas budou pracovat. Společně v klidném areálu nedaleko Prahy od 13 hodin zahrají ze zatím již potvrzených Visací zámek, Pumpa, Plexis, Apple Juice, Heebie Jeebies, Badys, Vosí hnízdo, Fenomen a Hero From Zero. Z výčtu kapel je vám jistě jasné, že o zábavu bude dobře postaráno. Celou akci pak slovem doprovodí moderátor Standa Rubáš z Rádia Beat, které je i hlavním mediálním partnerem Badysfestu.


Čtětě také: Hlásí se jaro a s ním Apríles

 

Účelem Badysfestu není jen připravit navštěvníkům nezapomenutelný festivalový zážitek, ale i pomoci dobré věci - část výtěžku z akce bude stejně jako v loňském roce věnována nadaci Člověk v tísni. Pokud se na festival chystáte, 14. června na vás bude kromě účinkujících čekat i gastronomické a obchodní zázemí včetně dětského koutku. Do Nučic se autem dostanete ze Zličína přibližně za 10 minut, případně můžete využít MHD či vlak, pokud si budete chtít dát pivko či něco ostřejšího (což k rockové muzice neodmyslitelně patří).
Podrobnější informace k festivalu sledujte na www.badysfest.cz. Vstupenky zakoupíte v běžných předprodejních sítích.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář