29.03.2013 7:00

Cartonnage chystají party ve stylu Tima Burtona

Electro-popové duo se po roce vrací na místo činu, do pražského Paláce Akropolis. Cartonnage si tentokrát připravili audiovizuální show, během které oživí komiksy a fantasy příběhy.

Vše se bude točit kolem Tima Burtona. A to jak zbrusu nová scéna a projekce VJky Dejy, tak originální kostýmy, o které se stará dlouholetý spolupracovník kapely Josef Čechota. „Celým bezmála devadesátiminutovým vystoupením se bude prolínat paralelní mikropříběh a prvních padesát lidí dostane při vstupu do Akropole oproti zakoupenému lístku CD Winter Song se třemi remixy a videoklipem," prozrazuje kapela.

 

 

Cartonnage se nechali slyšet, že během koncertu si poprvé naživo zahrají remake písně Já už to vím, který vznikl na podporu projektu samosebou.cz. Minuty slávy si užije také Winter Song. Ten duo složilo jako hymnu letošního Světového poháru ve skocích na lyžích. Vynechány nebudou ani hity Brand New Day, Patisserie, Im not Your Computer či Attention Please.

Samostatný koncert uměleckého dua se uskuteční již 20. dubna. Cartonnage si přizvali i speciální hosty, kterými budou Anděly oceněný Boris Carloff a Kato z Prago Union. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.